.

.

18*26cm,100pcs/Многу, вакуум торба топлина запечатува - сите јасно vaccum торбичка, храна перници за складирање вакуум запечатување,Вентил тип Топ отвори отпуштите

18*26cm,100pcs/Многу, вакуум торба топлина запечатува - сите јасно vaccum торбичка, храна перници за складирање вакуум запечатување,Вентил

DEN 348.48
Количина на стоки


Сите јасно Вакуум Торба
Спецификација : Да вакуум,Топлина печат, Солза рецка за Лесно да ја раскинам
Дебелина : 0.08 mm еден, двострано 0.16 mm
Материјал : ПЕТ соединение
Боја : Транспарентна
Стил : Три работ запечатување (1 CM), Врвот се Отвори
Број : 100 / многу (Не посебно )
Големина : 18x26cm (ширина x должина)
Карактеристики : Добро варењето, Храната одделение материјали.
Превозот :
1. Царинската Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по вашата исплата.
2. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Нормално, тоа трае 15-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 5-10 работни дена од Express. S hipping време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
4. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект , угодно контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите и да се справи.
Политика На Враќање :
Ако имате било какви проблеми со објектот примена, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по ставка примени.
Ако проблемот навистина постои, размена или враќање на средствата е достапен откако ќе добиете предмети во добра состојба!
Купувачот треба да ја плати испрати назад товар на трошоците.
Гаранција и Гаранција :
Ако не сте задоволни со стока кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 3 дена за замена или пари назад.
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Повратни информации :
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2.Ние не ја прифати неутрални или лоши повратни информации, ако имате било какви прашања,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро.
3. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
4. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.Ви благодариме!
Ви благодариме за вашето време! Добредојде !

Материјал:
домашно милениче
Големина:
L
Број На Модел На:
18' vaccum одржување
Спецификација:
18x26cm(7.09 x 10.24)
Големина:
18cm(width)*26cm(length)
Дебелина:
0.08 mm(секоја страна)
Материјал:
Пластични Композитни материјали
боја:
Транспарентна
Функција:
Вода / мирис / Храна freshing доказ
Користење на:
Храна спаси пакување кеси
Бизнис употреба:
Варен & сува храна,грицки,месо,corns,чај,ореви,прав,ориз и сл складирање
торба стил:
Станот торби / plain џеб , три страни запечатени, врвот се отвори
Торба име:
Вакуум транспорт пластични пошта
Понудата:
Во акции, продажба или трговија на големо
R

Тие исто така купуваат со овој производ