.

.

Olympian HWT Температура на Водата Испраќачот Switch 622-817

Olympian HWT Температура на Водата Испраќачот Switch 622-817

DEN 2880.00
Количина на стоки


2 парчиња Olympian HWT Температура на Водата Испраќачот Switch 622-817
Опис На Производот
Сензори и gagues
Picu до MSP675
Picu до MSP676
Picu до MSP677
Picu до MSP678
MSP6729
Cummins ги собереш 3034572
Масло Притиснете.Сензор
Сензор на температура на 1/2 NPT,98°C
Сензор На Температура На 3/8",98°C
Сензор На Температура На M16x1.5,98°C
Темп. Заштита Switch 1/2 NPT,98°C
Темп. Заштита Switch 3/8",98°C
Масло Притиснете.Заштита Префрлате
Температурата Guage 12 V
Температурата Guage 24 V
Притисок на маслото Guage 12 V
Притисок на маслото Guage 24 V
Час Контра Guage
Засилувач. Guage 30 A
Напон Guage 24 V
Производ Период на Гаранција : 1 година;
Располагање со голем број на Акции, подготвени за испорака било време, објектот може да биде донесено во 3-5 работни дена од целиот свет ;
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за детални технички информации.
Меѓународни Купувачи Забелешка :
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.
Контактирајте со НАС
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
2. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
3. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Темп. Заштита Switch 3/8,98 C
перформанси:
Одлични
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ