.

.

10x T1631 T1621 16 T16 Мастило Кертриџ Замена За Epson работна Сила WF-2010W WF-2510WF WF-2520 WF-2530WF WF-2540 инк-џет Печатач

10x T1631 T1621 16 T16 Мастило Кертриџ Замена За Epson работна Сила WF-2010W WF-2510WF WF-2520 WF-2530WF WF-2540 инк-џет Печатач

DEN 755.00
DEN 887.52
-15 %
Количина на стоки


Модел Бр. :
За Epson T1631/T1621 мастило касети
Тип :
Бренд нови компатибилни, мастило кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/Синозелена/Магента/Жолта
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Мастило за јачина :
Црна Синозелена/Магента/Жолта 15ml
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
T1631 T1632 T1633 T1634
/T1621 T1622 T1623 T1624
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на
T1631/T1621
Црна
4
15ml
T1631/T1621
Синозелена
2
15ml
T1631/T1621
Магента
2
15ml
T1631/T1621
Жолта
2
15ml
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
Компатибилен За Принтер EPSON Листата : работна Сила WF-2010 W WF-2510 WF WF-2520 NF работна Сила WF-2530 WF WF-2540 WF WF-2630 WF работна Сила WF-2650 DWF WF-2660 DWF Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ