.

.

10pcs CY15A 15mm 5/8' Поцинкуван Челик Евтини Топката трансфер единица 15kg капацитет CY-15A страната топката имајќи Рициново Ролери

10pcs CY15A 15mm 5/8' Поцинкуван Челик Евтини Топката трансфер единица 15kg капацитет CY-15A страната топката имајќи Рициново

DEN 350.40
Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.18 /5pcs
$7.33 /4pcs
$0.88 /peice
$2.7 /парче
$3.69 /4pcs
$4.4 /10pcs
$2.7 /пар
$2.7 /peice
wy-приклучок-крај
10pcs CY15 A 15mm 5/8' Поцинкуван Челик Евтини Топката трансфер единица
Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за избор
================================================================
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 20-30 дена да ја прими пратката. Ние ќе го организира парцели да складиште на секој понеделник / среда / петок. Aliexpress Премиум Превозот е испраќање изразат локација за подигнување на курирска
2) Превозот цена (исто така бесплатен превозот) НЕ вклучува можно увоз царина или ДДВ должност во вашата дестинација.
Како сугестија, ако постои висока даночна стапка во вашата локална, Ali Express Стандард Превозот можеби е подобро да се намали даночното (но не и вети без данок). Превозот со Ali Express Премиум Превозот / Федекс / UPS / EMS ќе се наплаќа стандардна даночна стапка од страна на царинската управа за вас.
================================================================
Постојат различни модели на BTU за изборот :
Апликации
Исто така, постојат и други модели за избор од :

Тип:
Мебел Рициново
Број На Модел На:
КИП-15A
is_customized:
Yes
Бренд Име:
AHCELL
Главната Топката Материјал:
Јаглероден Челик
Главната Топката Големина:
15.875 мм, 5/8 инчи
Вчитување капацитет:
10kgs
Beaking капацитет:
15kgs
Нето тежина:
0.05 килограми
Преглед Големини:
види цртање
Примена:
пренос на маса,аеродром,линија за производство
Функција:
евтини 15mm топката единица
R

Тие исто така купуваат со овој производ