.

.

T1281 Мастило Кертриџ Замена За Epson Перо S22 SX125 SX420W BX305F SX425W T1281 T1282 T1283 T1284 Инкџет Касети

T1281 Мастило Кертриџ Замена За Epson Перо S22 SX125 SX420W BX305F SX425W T1281 T1282 T1283 T1284 Инкџет Касети

DEN 428.00
DEN 503.52
-15 %
Количина на стоки


Модел Бр. :
За Epson T1281 - T1284 Мастило Касети
Тип :
Бренд нови компатибилни, мастило кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/Синозелена/Магента/Жолта
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Мастило за јачина :
Црна Синозелена/Магента/Жолта 15ml
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
T1281 T1282 T1283 T1284
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на
T1281
Црна
1
15ml
T1282
Синозелена
1
15ml
T1283
Магента
1
15ml
T1284
Жолта
1
15ml
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
Компатибилен За Принтер EPSON Листата : Перо S22 SX125 SX130 SX425 W SX445 W BX305 FW
BX305 F SX235 W SX420 W SX430 W SX435 W
SX440 W SX438 W SX438 Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ