.

.

1.25*2m топла продажба античките боја на дрво кат печатени Уметност ткаенина студио бебе backdrops Портрет позадина Z-021

1.25*2m топла продажба античките боја на дрво кат печатени Уметност ткаенина студио бебе backdrops Портрет позадина Z-021

DEN 499.00
DEN 768.00
-35 %
Количина на стоки

Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент.Обично треба да се испрати на сад 12-20 работни дена, Европа, Азија, Океанија зема 15-30 работни дена.
Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите.
За нашиот бренд HUAYI Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим.Валани испраќање позадина 3.
На пиксел на сликата е најдобро повеќе од 3000px * 3000px, или резолуција најмалку 300dpi,инаку печати ќе бидат заматени.Пад на превозот 6.
Тоа е префериран избор за фотографи.Поради не-рефлективен, тоа е погоден за внатрешна употреба. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака
. Забелешка Бразил зема 40-90 дена.
П : Како да го прилагодите на позадината?
A : Можете да го испратите да ги прилагодите на информации според броеви на сликата тука.
Addit ional услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио.За полиестер позадина,може да се мие или железо тоа да се отстрани набори,набори се лесно да се отстранат.Максимална лесна ширина на 300cm
(другите продавници : максимум може да се намали 180cm,поголема големина позадина треба да се spliced;)
Полиестер Материјал : Подебели ,Максимална лесна ширина на 300cm,Може да се перат и пеглаат;Било виткање, лесен за носење,Економска цена, Подобар квалитет!Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија;Може да се користи и складира за долго време.
Памук Полиестер ( Повисока Цена ,ве молиме контактирајте со продавачот ако сакате )
Споредете на уметноста ткаенина позадина, памук, полиестер се перат, трајни лесна,reuseable ,количка,не рефлексивни,јасно и навремено бесплатно!
Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.
2 видови материјали
Уметноста Ткаенина (Стандардно )
(парична казна плетење,мека,0,3 mm дебелина ,мала тежина ,не-отсјај)
Уметноста Ткаенина е најмногу saleable материјал, овој материјал е светлина, малку водоотпорен, мало diaphanous.
П : Како можам да се прилагодите на позадината на продажба?
A : Можете да ги испратите на сопствени информации и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки. Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.Може да се прилагоди на секоја големина 4.Ќе има некои набори кога ќе ја отворите парцела, Тоа треба csutomer да железо на грб да се отстрани навремено(не целата).
што е најважно,тоа е економично. Нашите дизајнери ќе дизајн за вас. Нашата позадина е првенствено наменета за доенчињата,децата, возрасните лица,празници,родендени,свадби итн.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5.
П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба?
A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас.

Тип:
Спреј Насликани
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Z-21
Бренд Име:
HUAYI
Материјал:
уметноста ткаенина
R

Тие исто така купуваат со овој производ