.

.

Нерѓосувачки Челик Дрвена Кутија Лента Со Алатки Индустриска Опрема Пролет Корица Прстен Се Справи Со Повлече Прстен Airbag Фитинг Хардвер

Нерѓосувачки Челик Дрвена Кутија Лента Со Алатки Индустриска Опрема Пролет Корица Прстен Се Справи Со Повлече Прстен Airbag Фитинг

DEN 244.00
DEN 325.92
-25 %
Количина на стоки


Ако ви треба различни големини или во боја на рачки од наведени, ве молиме контактирајте ме. Јас ќе бидам среќен да ја смените листата на големина или боја што ви треба.
Прикажи Ги Моите Други Предмети За Продажба
Посета На Благодатта Мебел&Вратата Hardwar Продавница
Ме додадете на вашата Омилена Продавачи
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Време На Испорака :
100% Пари Гаранција за враќање на секој објект. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите. Целосна наплата вклучувајќи го и превозот ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано. Надоместокот ќе биде донесена откако предметот беше вратен на оригинална состојба.

Тип:
Мебел Справи & Knob
Теренот-ред Спецификации:
64mm
Бренд Име:
EXQUISITO HOGAR
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Метал
Стил:
Модерна
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LS-10SE
R

Тие исто така купуваат со овој производ