.

.

Бесплатен превозот 100pcs пластични занитвам автомобил пумпи завртка retainer клипови

Бесплатен превозот 100pcs пластични занитвам автомобил пумпи завртка retainer клипови

DEN 682.00
DEN 852.48
-20 %
Количина на стоки


Бесплатен превозот 100pcs пластични занитвам автомобил пумпи завртка retainer клипови

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Висина:
2.13cm
Бренд Име:
shhworldsea
Име На Модел:
W1260
Објектот Ширина:
1.11cm
Објектот Должина:
1.11cm
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Тежина:
0.3kg
R

Тие исто така купуваат со овој производ