.

.

2500mm HIWIN EGR25 линеарна водич железнички од тајван

2500mm HIWIN EGR25 линеарна водич железнички од тајван

DEN 6528.00
Количина на стоки

Тоа е десно.(разни превозот имаат различно време.
Молиме забележете : Нашите производи се 100% HIWIN линеарна водич од тајван. 100% Попуст по наредби.можеме да го прифатиме 30 Попуст по наредби. испорака : 1.E-mail : e-mail од aliexpress 3.Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса.Тоа е добро за нас,може да се добие на линеарни водич навистина ви се допаѓа.
Можете да го направите на плаќање онлајн со кредитна,
исто така можете да ја испратите на нашата сметка во банка од страна на ТТ или Western Union.и потврди се што ви треба производи цена од нашата продавница,но превозот(на курирската служба DHL.Ако не се итни нашите производи. Обидете се на вашиот линеарна водич што е можно поскоро, без отворање .може да се купи воздух mail. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.UPS-от,FEX и така натаму) е многу скапо,ве Молиме контактирајте со нас.EMS како express ,
ако имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже.
- Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена.Trademanager : cn1000485769 2.Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само.Јас ќе го следат него и известување ) на нашата контакт : 1. Вашето мислење ќе биде многу greatful.
- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,ние би сакале да разговараат за проблемот и да најдат најдобар начин за нас.
Ако ви се враќаат или размена на линеарни водич или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална, непроменети и во прилог. По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека линеарна водич е направен за да вашиот o rder спецификации.
Ние би сакале да избор на курирската служба DHL .
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата. Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка .ние можеме како што rquest. Ние би можеле да треба повеќето од вашите потреби и барања, како што се изразуваат компанија,сега ќе беа речиси uesed Aliexpress Средината логистика.Ние би сакале да испратите линеарна слики на вашата e-mail пораката пред испраќање на стоката,така што би можеле да утврдат ѓубре не ви се допаѓа и да се направи линеарна водич совршен кога ќе го добиете fresses.
- Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена.
Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.

Водич Ширина или Дијаметар:
25
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
EGR25
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ