.

.

Жените Девојка Бохемија рачно изработени Цветни Круна Свадба Венец Булчински Headdress Headband Hairband Коса Бенд Додатоци 300PCS

Жените Девојка Бохемија рачно изработени Цветни Круна Свадба Венец Булчински Headdress Headband Hairband Коса Бенд Додатоци 300PCS

DEN 12830.00
DEN 14256.00
-10 %
Количина на стоки


Жените Дама Девојка Бохемија Рачно Изработени Цветни Круна Свадба Венец Булчински Headdress Headband Hairband Коса Бенд Додатоци
Не протриване . многу мека сјајна материјал.
Attension pls : овие се рака пораби предмети, така што тие се со различна големина помеѓу секое парче.
боја : покаже како слика.
розова,црвена,крем,fuchsia,бела
можете да изберете бои ,само остави ме забелешка кога ќе ги нарачате.
Ви благодариме за вашиот покровителство !!! ^_^ ~ ~.

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Headbands
Стил:
Моден
Пол:
Девојки
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
Headbands
Име:
Зголеми Цвет hairband
Name1:
Деца Бебе девојки се Чувствува Цвет headbands
боја:
Пинк
color1:
Бела
color2:
Црна
color3:
Крем
Color4:
Црвена
Color5:
Праска
Материјал:
Chiffon
material1:
tulle
R

Тие исто така купуваат со овој производ