.

.

Оригиналниот Нова Батерија A1321 За Pro 15 A1286 MB985LL/A MB986LL/2009 2010 Верзија Бесплатен Превозот

Оригиналниот Нова Батерија A1321 За Pro 15 A1286 MB985LL/A MB986LL/2009 2010 Верзија Бесплатен Превозот

DEN 2359.00
DEN 2536.80
-7 %
Количина на стоки


1. Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов. 2. Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба. 3. Сите Предмети се добро тестирани од страна на нашиот квалитет одделот пред испраќање. 4. Сите производи се продаваат во акции, тогаш може да бидете сигурни дека на бродот надвор веднаш откако плаќање завршен. 5. Нашата компанија има професионален технички инженер тим,кои можат да ви помогнат да се реши било каков технички проблем или ви даде секое бесплатна техничка водич услуга.
Замена За
A1321
Одговара Машина Модели
ЗА Pro 15" A1286 (2009 Верзија) ЗА Pro 15" MB985*/ЗА Pro 15" MB985 CH/ЗА Pro 15" MB985 J/ЗА Pro 15" MB985 LL/ЗА Pro 15" MB985 TA/ЗА Pro 15" MB985 X/ЗА Pro 15" MB985 ZP/ЗА Pro 15" MB986*/ЗА Pro 15" MB986 CH/ЗА Pro 15" MB986 J/ЗА Pro 15" MB986 LL/ЗА Pro 15" MB986 TA/ЗА Pro 15" MB986 X/ЗА Pro 15" MB986 ZP/ЗА Pro 15" MC118 ЗА Pro 15" MC118*/ЗА Pro 15" MC118 CH/ЗА Pro 15" MC118 J/А ЗА 15" MC118 LL/А ЗА 15" MC118 TA/А ЗА 15" MC118 X/А ЗА 15" MC118 ZP/А ЗА 15" Прецизност Алуминиум Unibody (2009 Верзија)
Совети :
1. Pls се задржи целосно полнење кога не сте?т користат
2. Pls се кандидира надвор од капацитетот, а потоа наполнете повторно
3. Мора да се чува суво, биланс на температура
4. Настрана од Огнот и Моќ
Тест :
Слика :
Пакет :

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Ciboper Моќ
Број На Модел На:
A1321
Компатибилен Бренд:
apple
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Производи Статус:
Акции
Батеријата Напон:
10.95 V
Тип:
Li-Ion
Тип:
Литиум Батерија
боја:
Црна
Големина:
211.20 x 78.80 x 13.90 mm
Тежина:
281g
Примена:
За Apple
Напон:
10.95 V
Батеријата Ќелија:
Li-полимер ќелија
Пакување:
Кафеава кутија
Рок на плаќање:
Т/T WesternUnion
Капацитетот На Батеријата:
73Wh
R

Тие исто така купуваат со овој производ