.

.

Лемење-Paste-Лепило-Лепило-Течни-Фармацевт-Издавање-Игла-50pcs

Лемење-Paste-Лепило-Лепило-Течни-Фармацевт-Издавање-Игла-50pcs

DEN 475.20
Количина на стоки


1,Epacket бесплатен превозот
Европа : Велика Британија, Шведска, Швајцарија, Белгија, Данска,
Ирска, Португалија, Унгарија
Азија : Кореја, Сингапур, N ew Зеланд, Малезија,Јапонија
Други : Нов Зеланд
2,се Проценува превозот време : 10-25 дена
3,Повеќе од 35 дена : целосна наплата
Пакет Се Вклучени : Спецификација Боја Лумен Надворешни Кол КОЛИЧИНА 14 GA S. S. Тапи Крајот Совет Маслиново 1.55 mm 1.84 mm 5 PCS 15 GA S. S. Тапи Крајот Совет Килибар 1.37 mm 1.81 mm 5 PCS 16 GA S. S. Тапи Крајот Совет Сива 1.32 mm 1.6 mm 5 PCS 18 GA S. S. Тапи Крајот Совет Зелена 0.84 mm 1.26 mm 5 PCS 20 GA S. S. Тапи Крајот Совет Розова 0.6 mm 0.9 милиметри 5 PCS 21 GA S. S. Тапи Крајот Совет Пурпурна 0.51 mm 0.8 mm 5 PCS 22 GA S. S. Тапи Крајот Совет Сина 0.41 mm 0.7 mm 5 PCS 23 GA S. S. Тапи Крајот Совет Портокал 0.34 mm 0.62 мм 5 PCS 25 GA S. S. Тапи Крајот Совет Црвено 0.25 mm 0.5 mm 5 PCS 27 GA S. S. Тапи Крајот Совет Јасно 0.21 mm 0.4 mm 5 PCS 10ml луер заклучи шприц со 3 PCS совет капа 3 PCS Забелешки : 1.Над игла за индустриска употреба.2. Не-стерилни и не е за медицинска употреба.

Бренд Име:
FHIS ИЗДАВАЊЕ
Број На Модел На:
Други
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
R

Тие исто така купуваат со овој производ