.

.

Бесплатен превозот madoka cosplay puella мудреците madoka magica cosplay Akemi Homura Cosplay Костим Одговараат на Аниме Cosplay - Било која Големина

Бесплатен превозот madoka cosplay puella мудреците madoka magica cosplay Akemi Homura Cosplay Костим Одговараат на Аниме Cosplay

DEN 2711.00
DEN 3872.16
-30 %
Количина на стоки

Пакет се Вклучени : Фустан+ Ракави црна linning+Pleated здолниште+Лак+Манжетната

Големина:
XS, S, M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Cos11
Компоненти:
Врвот,Здолништа
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Puella Мудреците Madoka Magica
Стил:
madoka
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Полиестер, Најлон, Spandex
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина На Ракав:
Без ракави
Знаци:
Цртан Лик Костимите
R

Тие исто така купуваат со овој производ