.

.

2000mm HIWIN EGR15 линеарна водич железнички од тајван

2000mm HIWIN EGR15 линеарна водич железнички од тајван

DEN 4641.60
Количина на стоки

EMS како express ,
ако имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже. Обидете се на вашиот линеарна водич што е можно поскоро, без отворање .линеарни водич може да бидат направени во Тајван.
- Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена.кога ќе се обрне на aliexpress, ние лошо испратени треба стоки за превозот,тоа треба 1-3 дена,а потоа тие ќе испратени до вас .
- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.
Нашата Политика Откази
- Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда* ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата.Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само.кога ви требаат нашите производи итна.ние можеме како што rquest.така имаме најдобрите превозот цена.UPS-от,FEX и така натаму) е многу скапо,ве Молиме контактирајте со нас.
Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас.Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени.Тоа е десно.
Кога ќе го добиете на стоки, ве молиме дајте ни повратни информации, така што можеме да направиме некои корекции и да се обезбеди подобра услуга. ние имаме многу стока акции ,ние ја испорача стоката треба 3-7 работни денови,ве Молиме љубезно се организира вашата цел однапред!
2. По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека линеарна водич е направен за да вашиот o rder спецификации.
Можете да го направите на плаќање онлајн со кредитна,
исто така можете да ја испратите на нашата сметка во банка од страна на ТТ или Western Union. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.Skype : cathymengjie
Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.
- Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена.Јас ќе го следат него и известување ) на нашата контакт : 1.
Молиме забележете : Нашите производи се 100% HIWIN линеарна водич од тајван. 100% Попуст по наредби.
Ние би сакале да избор на курирската служба DHL . Ние би можеле да треба повеќето од вашите потреби и барања, како што се изразуваат компанија,сега ќе беа речиси uesed Aliexpress Средината логистика.може да се купи воздух mail.Ако не се итни нашите производи. испорака : 1.Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса. Вашето мислење ќе биде многу greatful.E-mail : e-mail од aliexpress 3. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.(разни превозот имаат различно време. Сепак, важно е да се напомене дека нашите линеарна водич се orginal за цел, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат.Ние би сакале да испратите линеарна слики на вашата e-mail пораката пред испраќање на стоката,така што би можеле да утврдат ѓубре не ви се допаѓа и да се направи линеарна водич совршен кога ќе го добиете fresses.

Водич Ширина или Дијаметар:
15
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
EGR15
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ