.

.

300pcs Микс SS4-SS16 Големина рудник за злато во боја Не амбуланта корегирање flatback кристално стакло 3D Помине Уметност Кристал diy Декорации

300pcs Микс SS4-SS16 Големина рудник за злато во боја Не амбуланта корегирање flatback кристално стакло 3D Помине Уметност Кристал

DEN 80.00
DEN 114.72
-30 %
Количина на стоки


Белешка : Постојат околу 300 кеси по пакет, прирачник за дистрибуција, ако постои некоја грешка, јас сакам да се разбере.
Точка име : помине уметност кристал
Боја : рудник за Злато
Големина : Микс SS4-SS16
Материјал : стакло
Се користи за облека, текстил, чевли, капа, и каде што може да се размислува.
Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти, сите наши производи се продаваат од производителите. Квалитетот е најдобар и цена е најниска. Нашиот профит се многу ниски, па за нарачки помалку од $5, ние ќе испрати економски пакети (парцели немаат следење на информации). Повеќе од $5, ние ќе испратиме стандард логистика (со следење на информации). Сепак, без оглед на економските пакет или стандард класа, ние сме посветени на целосна наплата ако пакет е изгубен во текот на транспортот.
【Фото покаже】 Стока слики се направени во физичка форма. Поради влијанието на времето, светлина, технологија, камери и монитори, ќе има некои хроматските аберации на слики, на која не е голем квалитет причина.
Микс големина ss4-ss16 300pcs/пакет
Кликнете на сликата за да ја внесете купување линк

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Самолепливи
Обликот:
Круг
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Материјал:
Стакло
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
M300JK
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
боја:
рудник за злато
Материјал:
ААА+ Кристално Стакло
Големина:
mix ss4-ss16
Пакување квалитет:
300pcs
R

Тие исто така купуваат со овој производ