.

.

4 Пакет 69 69N T0691 T0694 Мастило Касети Замена За Epson работна Сила 30 40 Перо CX7000F CX7400 NX415 NX510 инк-џет Печатач

4 Пакет 69 69N T0691 T0694 Мастило Касети Замена За Epson работна Сила 30 40 Перо CX7000F CX7400 NX415 NX510 инк-џет Печатач

DEN 468.00
DEN 550.08
-15 %
Количина на стоки


Модел Бр. :
За Epson T0691 - T0694 мастило касети
Тип :
Бренд нови компатибилни, мастило кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/Синозелена/Магента/Жолта
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Мастило за јачина :
Црна Синозелена/Магента/Жолта 15ml
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
T0691 T0692 T0693 T0694
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на
T0691
Црна
1
18ml
T0692
Синозелена
1
15ml
T0693
Магента
1
15ml
T0694
Жолта
1
15ml
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
Компатибилен За Принтер EPSON Листата : Перо C120 / CX5000 / CX6000 / CX7000 F / CX7400 / CX7450 / CX8400 / CX9400 / N10 / NX100 / NX110 / NX115 / - апарат nx200 / NX215 / NX300 / NX400 / NX410 / NX415 / NX510 / NX515 работна Сила 30 / 40 / 310 / 500 / 600 / 610 Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ