.

.

JIGU Црна 6 Клетки лаптоп taptop ЗА ASUS 70-NXM1B2200Z 90-NYX1B1000Y A31-K52 A32-K52 A41-K52 A42-K52 A31-B53 A32-N82 A42-N82

JIGU Црна 6 Клетки лаптоп taptop ЗА ASUS 70-NXM1B2200Z 90-NYX1B1000Y A31-K52 A32-K52 A41-K52 A42-K52 A31-B53 A32-N82 A42-N82

DEN 814.08
Количина на стоки

Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.Тоа трае околу 5-7 работни дена.
Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. На предмети кои се купени со бесплатен превозот , ние ќе одземе на нашите превозот на трошоците од вашиот наплата износ. Ние исто така понудени поштенски EMS и DHL express услуга за која се платени од страна на купувачот. Нашата гаранција не се прошири на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот/корисникот е дел.Ние ќе ги сноси трошоците за техничари на постројката за поправка/замена било предмети дадени до нас, во рамките на гарантниот рок(Утврдено дека се неисправни од нашите техничари); додека клиентите ќе бидат одговорни за круг-начин на превозот обвиненија за испраќање на нивните производи за поправка место и да се врати.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве Молиме контактирајте ме пред да се врати.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.7% Наплата
По уплата е потврдена како валидни, објектите ќе бидат испратени во рок од 1-2 работни дена.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).
Батерија Тип : Li-ion Напон : 10. Тоа ќе потрае околу 7-15 работни дена да брод на големи земји како САД, Западна Европа,Австралија и др.1 V Етикета покаже Капацитет : 5200m Ah Целосно капацитет : 4400m Ah
Тип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)
Состојба : 100% Сосема Нов , 24 месеци гаранција ! Сертифицирани од страна CE & Rohs !
Компатибилен Дел Броеви 70-NXM1 B2200 Z 90-NYX1 B1000 Y A31-K52 A32-K52 A41-K52 A42-K52 A31-B53 A32-N82 A42-N82 Компатибилни Модели ЗА ASUS : A52 A52 Series A52 F A52 J A52 JB A52 JK A52 JR A52 JR-X1 K42 Series K42 F K42 F-A2 B K42 J K42 JC K42 JR K42 JR-VX047 X K52 Series K52 D K52 DR K52 F-SX060 D K52f-sx065x K52f-sx074v K52 JB K52 JC K52 JE K52 JK K52 Jr K52jr-а1 N82 N82 E N82 EI N82 J N82 JQ N82 JV N82 JV-VX020 V
Answer : ___________________________ Note :
Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп.предмети вратени мора да биде во иста состојба како примени и во оригиналното пакување, со сите оригинални пакет содржина.9%
Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.
Ние се нудат три опции за превозот.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.
Забелешка : Цените се прикажани вклучуваат гориво надоместоци.
Повратни информации :
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9. клиентите мора да ги плати за враќање товар.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. DHL зема околу 2-5 работни дена.

Бренд Име:
JIGU
Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
ASUS
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Број На Модел На:
A32-N82 A31-B53 A32-N82 A42-N82
Пакет:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Клеточно ниво:
Одделение Мобилен
Состојба:
Сосема Нов, работи како Вистински Делови, 100% Компатибилен ОЕМ
Гаранција:
2 години
Батеријата клетки:
6 клетки Гранд Нов
Уверение:
CE,FCC, RHOS
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ