.

.

UNS N08904 Се Користи Во Сулфурна Киселина И Хлороводородна Киселина Средина(30 Мрежа Ткаени Жица Mesh) ,500mm*1000mm Снабдување Од Акциите

UNS N08904 Се Користи Во Сулфурна Киселина И Хлороводородна Киселина Средина(30 Мрежа Ткаени Жица Mesh) ,500mm*1000mm Снабдување

DEN 5928.00
DEN 6240.00
-5 %
Количина на стоки

P : +86-0-13373388859 Џефри Зао(Генерален Директор) Силна отпорност на корозија,Висока температура отпорРетки метална жица mesh производство експерти Титаниум мрежа,Никел мрежа,Волфрам мрежа,Молибден мрежа,Циркониум мрежа,Tantalun мрежа,Сребрена мрежа,Платина мрежа, Inconel Легура 600/601/625 жица mesh,Hastelloy Alloy C-276/22 жица mesh, Monel400/500 жица mesh,UNSS31254 ,S32750,S31803, N08904,AISI304,316,316 L,317 L Нерѓосувачки stell жица mesh,итн. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.0 g/cm3 М точка 1300-1390°C UNS N08904/904 L жица mesh Карактеристики На 904 L/UNS N08904 жица mesh никел легиран е високо-легура аустенитно нерѓосувачки челик, со ниска содржина на јаглерод. во зависност од дестинацијата. Вода прекинувач и испарувачот 3. UNS N08904/904 L жица mesh Апликации 1.2 мм Отворот Големина 0. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по уплатата е потврдено. Напомена : DHL/UPS/Федекс Изразат обично трае околу 3-5 дена до дестинацијата. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Сулфурна киселина и хлороводородна киселина средина 4. Обично Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот. Сите производи ќе бидат внимателно да се спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет. Целосно плаќање, мора да биде направено во рок од 7 дена по поставување на својата цел, во спротивно нарачката ќе биде неважечка или е откажан од страна на системот. Техника : ткиво . Плаќање со кредитна картичка, moneygram, western union и банкарски трансфер(TT) е достапна за aliexpress. Слични со други често користени Црн аустенитно челик, легури 904 L има одлична отпорност на спротивставувајќи и пукнатина корозија, стрес отпорност на напукнување и интергрануларна корозија. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Во водите на користење на опрема и пропелер пумпа вратило 6. Pls контактирајте со нас ако ви се интересни над превозот начин, ние, исто така може да ви даде најдоброто решение на цената. Ако сакате други услови за плаќање, pls дозволете ни да знаете пред да го одржи редот. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Ви благодариме за разбирањето! Anping Ofolan Метална Жица Mesh Производство Копродукции,Ltd Додадете : Број 324,Shenwu Индустриски Парк,Hengshui,Hebei,Претставник на КИНА Тел : +86-318-8066682 Факс : +86-318-8066569 М.
UNS N08904 Се Користи Во Сулфурна Киселина И Хлороводородна Киселина Средина(30 Мрежа Обични Плетени Жица Mesh) ,500mm*1000mm Снабдување Од Акциите.4539 Жица со Дијаметар од 0. Производство производство на опрема и употреба на хлороводородна киселина пумпа valvec. И тоа е за 5-8 работни денови од ЕМС или ТНТ.
Детали : име на Производ 30 Мрежа UNS N08904/904 L Жица Mesh/Крпа Одделение UNS N08904/В. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број, при пополнување на купувачот информации. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.

Број На Модел На:
30 Мрежа
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
OFOLAN
Тип:
Изградба Алатка Делови
Употреба:
Комерцијални Производство
is_customized:
Yes
Материјал:
UNS N08904
R

Тие исто така купуваат со овој производ