.

.

20pcs RFID Microchip Ветеринарна Шприц Животинско Id Ознака за Куче, Мачка

20pcs RFID Microchip Ветеринарна Шприц Животинско Id Ознака за Куче, Мачка

DEN 2128.00
DEN 2313.60
-8 %
Количина на стоки

20pcs RFID Microchip Ветеринарна Шприц Животинско Id Ознака за Куче, Мачка
R/W Стандард
ISO11784/5 FDX-Б
Фреквенција
134.2 KHz
Големина
Ø1.25*7mm
Анти-судир Стандард
IP67
Период на Важност
10years
Температура На Чување
-20°C до +50°C
Операција Температура
0°C 50°C
Боја
Зелена
Тежина
6.86 g
Должина
111±2mm
Ширина
50±1mm
Вбризгување На Материјал
полипропилен
Начин На Пакување
шприц
Стерилизација
ЕМ гас, 5 години' гаранција
Бар код век
Содржи шест лепило-налепница, едно-димензионална бар код спојува
Плаќање политика :
1. Плаќање начин : Со Aliexpress.
2. Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши.
3. Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со.
4. 24 часа техничар за поддршка и онлајн услуга,Внимателно го следи cargos додека не пристигна.
За превозот :
1. Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.
2. Сите предмети ќе бидат испратени да се купи адреса во ред.ако треба да брод на друга адреса,ве молиме контактирајте со нас.
3. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.
Повратни информации :
1. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 постигнати
2. Ние секогаш сме подготвени да се биде во допир за да одговори на сите прашања или само да се види дека сите се одвива непречено. Ве молиме контактирајте со нас за да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации.

Прочитајте Опсег:
1-3cm
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
моќност:
Пасивни Картичка
Бренд Име:
Ѕвезда
Големина:
1.25*7mm
Контури:
Туѓо Картичка
Чип Вид:
EM4305
Фреквенција:
134.2 khz
Протокол:
ISO11784/785 FDX-Б
Вбризгување на материјал:
Полипропилен
Продажба На Единица:
20pcs/торба
R

Тие исто така купуваат со овој производ