.

.

BOROSA 3 насоки на Виножито Боја Кластер Аура Druzy Кварцен Кристал Точка Pendant Лабава Монистра G0905

BOROSA 3 насоки на Виножито Боја Кластер Аура Druzy Кварцен Кристал Точка Pendant Лабава Монистра G0905

DEN 2117.00
DEN 2352.00
-10 %
Количина на стоки


Материјал : Природни Кристал камен Камен Големина : Прибл.19~43x6~9mm Дебелина : 6~9mm Синџир Должина Прибл.17" Тежина : Околу. 160~185g Облик : Freeform OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
G0905
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
BOROSA
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
точка
Камен големина:
Прибл. 19~43x6~9mm
Дебелина:
Прибл. 6~9mm
Тежина:
Approx. 160~185g
Lenght:
Прибл. 17
R

Тие исто така купуваат со овој производ