.

.

Нов 493mm LED Осветлување Светилка лента 56leds За Samsung ТВ Монитор LJ64-03514A LED лента 2012SGS40 7030L 56 РЕВ 1.0 Висок

Нов 493mm LED Осветлување Светилка лента 56leds За Samsung ТВ Монитор LJ64-03514A LED лента 2012SGS40 7030L 56 РЕВ 1.0 Висок

DEN 1055.52
Количина на стоки


493mm LED Осветлување Светилка лента 56leds За LCD TV Monitor LJ64-03514 A LED лента 2012 SGS40 7030 L 56 РЕВ 1.0 Висока светлина
LED Светлото Предност Висока осветленост до 700 nits Долго оперативни живот, обично во траење над 100,000 часа Повеќе заштеда на енергија Широк опсег на примена на Повеќе еколошки Лесно да се Инсталира
Карактеристики : 100% сосема нов! Ленти должина се фиксни, не може да се намали. Големина : 493mm LED Количина : 56 led Светло коло : 14 серија 4 паралелно Една светилка напон : 6 V
Нашите ленти големина се прикаже на левата и десната страна на екранот светилка должина (ве молиме внимателно да се измери вашата големина, да ги споредиме нашите должина пред да плаќаат.)
Други
Забелешка : Бидејќи производителот и на серија не е ист,ќе Има некои различни,Но истиот облик и функција.Облик како на сликата,ве молиме сигурни дека можете да го користите,конектори,на должина, ширина,LED диодите сите важни,ви благодариме.Кога ќе ги нарачате тоа,тоа значи дека можете да го користите за тоа,ви благодариме.

Бренд Име:
RZCONNE
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Пакет:
No
Број На Модел На:
CCFL 1.0
Должина:
493mm
Панел Големина:
40
Влезен Напон:
0-94V
Производи Статус:
Акции
Тип:
led осветлување
R

Тие исто така купуваат со овој производ