.

.

3 инчен Grosgrain Лента лак БЕЗ клип Девојка Коса Лакови Бутик за коса, лак деца Косата Додаток 200pcs

3 инчен Grosgrain Лента лак БЕЗ клип Девојка Коса Лакови Бутик за коса, лак деца Косата Додаток 200pcs

DEN 2074.00
DEN 2304.00
-10 %
Количина на стоки


Grosgrain Лента За Коса Лакови Бутик Коса Лакови Секојдневниот Коса Поклон Девојки Коса Додаток
лак големина : за 3inch
без клип
можете да изберете бои,само ме остави белешка кога цел
на секое прашање,pls се чувствуваат слободни контакт со мене
ви благодариме многу

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
лак клип
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Тип:
Tiaras
R

Тие исто така купуваат со овој производ