.

.

350mm HIWIN EGR25 линеарна водич железнички од тајван

350mm HIWIN EGR25 линеарна водич железнички од тајван

DEN 1632.00
Количина на стоки

Како имаме долгорочна соработка на логистика .
- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.така имаме најдобрите превозот цена.како aliexpress платформа е автоматско поставување на превозот,дел од е во ред. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување линеарна водич за вашата специјална машина е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум.(разни превозот имаат различно време.може да се купи воздух mail. Ние би можеле да треба повеќето од вашите потреби и барања, како што се изразуваат компанија,сега ќе беа речиси uesed Aliexpress Средината логистика.Купувачите можат да добие линеарна водич 10-15 дена за испорака по ред се платени.
- Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена.ние можеме како што rquest.EMS како express ,
ако имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,ние би сакале да разговараат за проблемот и да најдат најдобар начин за нас. Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка .

Водич Ширина или Дијаметар:
25
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
EGR25
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ