.

.

PGI 550XL 551XL Мастило Касети Замена За Canon Pixma MG7550 MG-7550 MG 7550 5650 iP8750 MX6850 MG5550 MX925 MX725 MG7150

PGI 550XL 551XL Мастило Касети Замена За Canon Pixma MG7550 MG-7550 MG 7550 5650 iP8750 MX6850 MG5550 MX925 MX725 MG7150

DEN 432.00
DEN 508.32
-15 %
Количина на стоки


Модел Бр. :
За Canon PGI-550 CLI-551 мастило касети
Тип :
Бренд нови компатибилни, мастило кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/Фото црна /Синозелена/Магента/Жолта
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Мастило за јачина :
Црна 26ml Фото црна /Синозелена/Магента/Жолта 15ml
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
PGI-550 CLI-551
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на
PGI550 BK
Црна
1
26ml
CLI551 BK
Црна
1
15ml
CLI551 C
Синозелена
1
15ml
CLI551 M
Магента
1
15ml
CLI551 Y
Жолта
1
15ml
Оваа касети се користат во следниве печатач модел : Компатибилен За Канон Принтер Листата :
Pixma i P7250 мастило касети Pixma i P8750 мастило касети Pixma i X6850 мастило касети Pixma MG5450 мастило касети Pixma MG5550 мастило касети Pixma MG6350 мастило касети Pixma MG6450 мастило касети Pixma MG7150 мастило касети Pixma MX725 мастило касети Pixma MX925 мастило касети Pixma i P7250 Canon Pixma MG5450 Pixma MG6350 Canon Pixma MG6450 Pixma MG7550 Canon Pixma MG6650 Pixma MG5650 Canon Pixma i P8750 Pixma MX6850 Canon Pixma MG5550 Pixma MX925 Canon Pixma MX725 Pixma MG7150 Со чип

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ