.

.

Мастило Касети Remanufactured За HP 57 XL 57XL HP57 HP57XL PhotoSmart 7450 7450v 7450xi 7550 7660 7660v 7660w 7755 7760 7760v

Мастило Касети Remanufactured За HP 57 XL 57XL HP57 HP57XL PhotoSmart 7450 7450v 7450xi 7550 7660 7660v 7660w 7755 7760 7760v

DEN 609.00
DEN 647.52
-6 %
Количина на стоки


Модел Бр. :
За HP 56 57 XL мастило касети
Тип :
Бренд нови компатибилни, мастило кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/Синозелена/Магента/Жолта
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Мастило за јачина :
Црна 25 ml боја 25 ml
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
56 57
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на
57 XL
БОЈА
1
25ml
56 XL ЦРНА 0 25ml
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
Компатибилен За HP Принтер Листата : Deskjet 450 450cbi 450ci 450wbt 5150 5150w 5550 5650 5650w 5850 Deskjet 5850w 9650 9670 9680 Office Jet 4110 4110v 4110xi 4215 4215v 4215xi 6110 6110xi Office Jet 5505 5510 5510v 5510xi Photo Smart 7150 7260 7260v 7260w 7350 7450 7450v 7450xi 7550 7660 7660v 7660w 7755 7760 7760v 7760w 7960 7960w PSC 1311 1315 1315v 1315xi 1350 1350v 1350xi 2110 2110v 2110xi 2175 2175v 2175xi 2210 2410 2410v 2410xi 2510 2510xi 1110 1209 1210 1210 L 1210v 1210xi 2179 1310 2210v 2210xi Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ