.

.

2 Бои Секси Клуб Фаза Познати Завој Bodycon Мода Коктел Длабоко V Вратот Долг Фустан Една Големина B4113

2 Бои Секси Клуб Фаза Познати Завој Bodycon Мода Коктел Длабоко V Вратот Долг Фустан Една Големина B4113

DEN 863.52
Количина на стоки


Големина Слободни Една Големина ( S-L) ,
Боја
како Слика .
Пакување
Секој во polybag
Вклучуваат
Еден Секси Долг Фустан .
Минимална Количина
1 објект
Цел
ОЕМ & ODM се прифатени
Рок На Плаќање
Обработка На Време
3-5 дена по приемот на плаќање
Испорака
Кина Пост Воздух Парцела , Хонг Конг Регистрирани Воздух Парцела, Хонг Конг Брзина Пост
Пазарот
Во светот Време на Испорака 8-30 работни дена по приемот на плаќање Dropshipping Dropshipping купувачи,ве молиме забелешка "dropshipping" на вашата нарачка или ни е-мејл .
Експрес Испорака
Ако пратката е преку DHL, EMS, ТНТ, Aramex, купувачите треба да додадете дополнителни такси за услуга. Кога продавница повеќе од 20 предмети, ние ги користиме ЕМС или DHL .
Услуги на клиентите Ние гарантира дека сите производи се со висок-вредност на стоката преку внимателно одбрани. Луѓе кои сака да им даде на Неутрална Реакција, сака да се каже "повеќе или помалку иста, во целина" и не се навикнати да прават Позитивни Повратни информации, ве молиме контактирајте со нас во приоритет, така што можеме да го реши тоа.
Забелешка
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност .Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава да се утврди.она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да се направи.

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Број На Модел На:
B4113
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Декорација:
Никој
Стил:
Секси & Клуб
Силуета:
Обвивка
Половината:
Империја
Сезоната:
Лето
Деколте:
V Деколте
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Полиестер,Spandex
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Ткаенина Тип:
Сатенски
R

Тие исто така купуваат со овој производ