.

.

19V/4.7 AC/DC Адаптер 110~240V/50~60Hz AC Влез OD 5.5 мм ID 2,5 mm со LED индикаторот за дигитален засилувач лаптоп

19V/4.7 AC/DC Адаптер 110~240V/50~60Hz AC Влез OD 5.5 мм ID 2,5 mm со LED индикаторот за дигитален засилувач лаптоп

DEN 955.20
Количина на стоки

Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планираат да се направи нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ. Човекот-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.74 A (тековен)
3.Купувачот го врати ни стоки и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена. Нарачки обработени навремено во рок од 3~5 работни дена по извршената уплата верификација. Ние снабдување со 4 видови на превозот услуги како што е подолу
A. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Забрзана Испорака : DHL, UPS-от или Fedex. Се увезуваат електронски компоненти , кола
2. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (со оригинално пакување, ако е можно). Влезен Интерфејс : Слива Крајот Интерфејс
6. Проценето Време на Испорака : 3~7days
B.3 kg
Со Производот
Адаптер аплицираат за дигитален засилувач (Модел Бр : WHFD-S7). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Ние ќе ги провери објектот внимателно и бидете сигурни дека за квалитетот пред пратката. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Економија на Превозот : Кина, Воздухот Пост Mail / Парцела, Хонгконг Воздух Пост Mail / Парцела, Шведска Пост, итн. Стандард за Испорака : EMS, e Parket (НИ е достапна) или на локација за подигнување на Глобалната Mail (Германија достапни само) Проценува Време на Испорака : 3~7days
В. 100 % сигурна заштита уред , безбедно и издржлив
8.74 НА интерфејси на ист тип, итн. Во светот Превозот (Освен некои земји). Поради даноци проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да биде Одговорен за товарни надвор и дома. Overcharge / текот тековната / над напон / short / прегреат заштита settings
3. Излезниот ЕДНОНАСОЧЕН кабел должина : околу 1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Една година Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Моќност : 65 W (w)
4. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона
6. Нето Тежина : 0. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). Висок излезниот напон точноста , ниска бран и ниските пречки
4. Ако некои неочекувани проблеми се случи, ве молиме контактирајте со нас прво. Влез : 100 - 240 V, 50/60 Hz (универзална)
2.5 мм, 2,5 mm внатрешен дијаметар
5. Посебни Правци : руските Специјални Пат, се Проценува Време на Испорака : 30~ 40days;
Австралиската Посебен Пат, се Проценува Време на Испорака : 10~ 15days;
Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани со обвиненија, сите не се вклучени во превозот цена .

Бренд Име:
IWISTAO
На текст:
110~240V/50~60Hz AC
Излез:
19V/4.7 DC
Затворен користи:
Yes
OD:
5.5 мм
ID:
2.5 mm
led индикатор:
Yes
Број На Модел На:
W-AD1947
R

Тие исто така купуваат со овој производ