.

.

Бесплатен превозот 10 компјутери PVD злато чешка кристално срце криви стакло locket за лебдечки шарм keepsake Божиќ подарок.денот на мајката подарок

Бесплатен превозот 10 компјутери PVD злато чешка кристално срце криви стакло locket за лебдечки шарм keepsake Божиќ подарок.денот

DEN 1362.00
DEN 1584.00
-14 %
Количина на стоки


Ова е скапо стакло не се евтини пластични locket која е лесно да се процени со тешко стоки !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! синџири не се вклучени надополни со добар квалитет стакло и добар квалитет розова камења,така цената е малку повисока отколку пред тоа. висок полирање акцент розова кристал ,не лебдат шарм нема birthstone во оваа цел Добро полирање, Нема нула Мазна површина Убаво позлата 100% никел и олово-слободен Прилагодено дизајни се прифатени од Различни модни стилови се достапни (повеќе од 3.000 стилови) Позлата : може да се галвански во платина, родиум и злато,розово злато,црна,чоколадо ОЕМ и ODM наредби се добредојдени Мали наредби се прифатени Предности на продажбата на услуги и трговија тим Обетки, приврзоци, нараквица, накит, ѓердани и прстени се достапни Стандард : ISO 9000/9001/9004/19011 : 2000 и ISO 17799

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
29mm
Бренд Име:
Mesinya Обичај Накит
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ