.

.

301XL CH561E Црно Мастило Кертриџ 301 XL Remanufactured За HP HP301 HP301XL Deskjet 2050se 2510 2540 2542 3000 3050 3055A Инкџет

301XL CH561E Црно Мастило Кертриџ 301 XL Remanufactured За HP HP301 HP301XL Deskjet 2050se 2510 2540 2542 3000 3050 3055A Инкџет

DEN 510.00
DEN 537.12
-5 %
Количина на стоки


Модел Бр. :
За HP 301 XL мастило касети
Тип :
Бренд нови компатибилни, мастило кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/Синозелена/Магента/Жолта
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Мастило за јачина :
Црна 25 ml
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
301 XL
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на
301 XL
Црна
1
25ml
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
Компатибилен За HP Принтер Листата : Deskjet 1000 1010 1050 1050 A Deskjet 1510 1512 1514 Deskjet 2050 година 2050 A 2050se 2054 A Deskjet 2510 2540 2542 Deskjet 3000 3050 Deskjet 3055 A e-Сите-во-Едно Завист 4500 4502 4504 4505 e-Сите-во-Едно Завист 5530 5532 e-Сите-во-Едно Завист 5539 e-Сите-во-Едно Officejet 2620 4630 Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ