.

.

Топла Продажба,За ТРИУМФ 06-08 Daytona 675 2006 2007 2008 Daytona675 Сите Зелени Резервни Мотоцикл Маска (шприц)

Топла Продажба,За ТРИУМФ 06-08 Daytona 675 2006 2007 2008 Daytona675 Сите Зелени Резервни Мотоцикл Маска (шприц)

DEN 16370.00
DEN 17232.00
-5 %
Количина на стоки

За Триумф Daytona 675 2006-2008 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска /Спорт Велосипед Bodyworks Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика,Произведени со Користење Оригинално Издание Вбризгување на Калапи Технологија Бренд : За Триумф ОПИС : За Триумф Daytona 675 Мотоцикл Маска За Триумф Daytona 675 Мотоцикл Bodyworks За Триумф Daytona 675 Спорт Велосипед Телото колекции : 2006-2008 Специфики : . 90% од мотоцикл делови продажба се дојде од овој пазар! Ние не сме повторно продавачот, сите наши Производи колекции доаѓаат од фабриката директно! Нашиот квалитет за контрола на е ненадмината.
Шприцоване : 100% fitment, со Врвен Квалитет ABS Пластика,поскапи Компресија Мувла : Brand new резервни Обтекател (не ОЕМ), 93% се исто fitment како оригиналниот обтекател, Можеби треба да направите некои корекции, така што може да биде инсталирана совршено , Ние препораки можете да одат на професионални мотоцикл поправка продавница за да инсталирате обтекател комплет.Пред-Drilled за Прецизност Fitment . Овие трошоци се на купувачот одговорност,Сите пазарот е таков; Ако треба "Комерцијална Invoice. Нашите aliexpress продавница име : shopping2cheap
Обичај Маска :
Ние можеме да Снабдување на Сопствени Обтекател(Вклучуваат Трки маска) сервис на сите видови на мотоцикл обтекател.
БЕЛЕШКИ : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Вклучува Топлина-Shield Технологија .xls" да се Расчисти Царината,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе го испратам до тебе, Ако одбие да го плаќаат сите давачки, Предизвика стоката се врати или други, мора да се компензира за сите загуби
Повратни информации :
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем, да ни Кажете пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, во Спротивно,ќе влезат во нашиот несакана купувачот црната листа
. Ние го правиме боја(дизајн) е многу блиску до слики на интернет, но не може да биде иста (не ОЕМ) ,Сите пазарот се такви; Ние може да ви ги испрати фотографии за да го потврдите пред превозот, ако имате оваа потреба,Цел и повратни информации до нас. Ние може да направи било Налепници на обтекател, ако имате ова барање, ве молиме повратни информации нас.
Превозот :
Ние скоро може да брод на било која адреси во светот,Како и за превозот метод, Можете да изберете или Повратни информации за превозот метод кога ќе поставите вашата нарачка онлајн.12 Парчиња .Всушност, EBAY и многу други онлајн продавница е маска се дојде од нашата фабрика(или копирање на нас).Вклучуваат слободни ветробранското стакло
Ако ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење ,
- За нас -
Ние Сме Локација Во Гуангжу -Најголемиот Додаток На Пазарот Во Кина.
Некои Обтекател колекции не вклучуваат Резервоарот маска + Задниот поклопец ,Но ако имате потреба од нив,ве молиме контактирајте со нас
Боја Работа : Ние сме Висок Квалитет на Боја Работа,ако треба гол unpainted обтекател ќе биде поевтина. Инаку,ние ќе го следат слики на онлајн шоу за производство, оваа услуга е бесплатна.
Ние сме најголемиот мотор обтекател фабрики,Многу меѓународни мото делови дилери да соработуваат со нас.

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Ширина:
23inch
Бренд Име:
ROKALAM
Име На Модел:
Daytona 675
Објектот Висина:
55inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
Објектот Должина:
33inch
Motobike Направи:
Триумф
квалитет:
Висок
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ