.

.

Природни Африка Сина Turquoises Камен Круг Монистра За Накит Одлуки 15.5 инчен/влакно 4 6 8 10 12mm Изберете Големина -f00044 Аа

Природни Африка Сина Turquoises Камен Круг Монистра За Накит Одлуки 15.5 инчен/влакно 4 6 8 10 12mm Изберете Големина -f00044

DEN 86.00
DEN 118.56
-27 %
Количина на стоки


"Монистра љубов" Накит Ко.Ltd Кликнете : Камен име - - Изненадување
Предмети Име : Природни Африка Сина Turquoises Камен Круг Монистра За Накит Одлуки 15.5 инчен/влакно 4 6 8 10 12mm Изберете Големина -f00044 Аа
Должина : 15inches Едно Влакно Големина : 4/6/8/10/12/14mm 4mm 95pcs монистра едно влакно 6mm 63pcs монистра едно влакно 8мм 48pcs монистра едно влакно 10мм 38pcs монистра едно влакно 12mm 30pcs монистра едно влакно 14mm 23pcs монистра едно влакно ( Како што се фабрички масовно производство,така што се каже дека е можно најмалку монистра во едно влакно, производот што го испрати само ќе помине на броеви. Цел доволна количина за да се избегне боја разлика од различни серија)
Превозот Забелешка : 1.Доколку вредноста на нарачката повеќе од $5 ,предметите ќе биде бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epackt ( Само Обединета Држава) 2.Доколку вредноста на нарачката под $5 ,предметите ќе биде бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус . 3.Доколку вредноста на нарачката повеќе од $150 , предметите ќе бесплатен превозот преку DHL,EMS,Fedex,ТНТ експрес испорака. 4. Ние прифаќаме капка шопинг , ме контактирате доколку ви треба. Објектот Фото Екранот
Превозот И Предавање
Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 8-20 Дена на Светот Слободен!! DHL 5-8 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест. EMS 5-10 работни Дена Превозот Надградба Услуга" , деталите како што следува :
кога вкупниот објект трошоци стигнат до 200 US$, ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака
Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство . Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова.
Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
F00044
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
GMB724
Материјал:
ТИРКИЗНА
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ