.

.

DongCMY WL1211 2018 Нова Мода Долго Дизајн Сестра Булчински во Брак Формално Деверуша Фустан Gown Chiffon Плажа Vestido Де Феста

DongCMY WL1211 2018 Нова Мода Долго Дизајн Сестра Булчински во Брак Формално Деверуша Фустан Gown Chiffon Плажа Vestido Де Феста

DEN 1370.40
Количина на стоки


Повратни информации : Задоволство,ве молиме да дадете 5 ѕвезда Било какви прашања, може да се sloved преку комуникација!

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16W, 18W, 14W
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Силуета:
Плажа
Бренд Име:
DongCMY
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Вграден Градник:
Yes
is_customized:
Yes
Деколте:
Оглавник
Вистински Слики:
Yes
Возрасна Група:
Возрасни
Половината:
Империја
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Декорација:
Sashes
Моден Елемент:
завој
Слика Тип:
Вистински Слики
R

Тие исто така купуваат со овој производ