.

.

6CELLS Лаптоп со Батерија За HP Mini 110-3112sa 110-3113ea 110-3115sg 110-3116tu 110-3117tu 110-3118cl 110-3123tu 110-3125tu

6CELLS Лаптоп со Батерија За HP Mini 110-3112sa 110-3113ea 110-3115sg 110-3116tu 110-3117tu 110-3118cl 110-3123tu 110-3125tu

DEN 837.60
Количина на стоки


Произведени Со Висок Капацитет моќ производи. За било какви прашања можете да ме контактирате во секое време!
Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп. Имаме за цел да ги реши сите проблеми што е можно побрзо! КУПУВАЧОТ ЧИТАЊЕ
За превозот li-ion батерија, Ние ќе го избере на поштенски услуги, Ние ќе ве информира следење сајт за вас преку е-маил или оставете порака, Ако превозот начин имате било какви промени во текот на период на испорака, Ние ќе ве контактираме на прво место. Секој батеријата има свој модел на името(или дел број,P/N), можете да ги најдете на вашата оригинална батерија. ако не сте сигурни, можете да ме контактирате директно или оставете порака до мене во секое време!
Предмети опис
6 CELLS Лаптоп со Батерија За HP Mini 110-3112sa 110-3113ea 110-3115sg 110-3116tu 110-3117tu 110-3118cl 110-3123tu 110-3125tu
Тип на батерија : -Li-ion
Батеријата Volt : 10.8 V
Капацитетот на батеријата : - 4400 MAH
Батеријата Клетки 6 клетки
Батеријата Боја : - Црна
Инвентар : Во Парк
2 годишна гаранција , 30 ден пари гаранција за враќање на, 100% Сосема нов .
Вистински слики покажуваат
Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на вашиот уред,
Овој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви :
За HP
За HP Mini 110-3000 Серија
Мини 110-3000 CTO, Мини 110-3000, Мини 110-3000ca,
Мини 110-3000ea, Мини 110-3000sa, Мини 110-3001sg,
Мини 110-3001tu, Мини 110-3001xx, Мини 110-3002sg,
Мини 110-3003eg, Мини 110-3003tu, Мини 110-3003xx,
Мини 110-3004tu, Мини 110-3009ca, Мини 110-3009tu,
Мини 110-3010sa, Мини 110-3010sf, Мини 110-3011sf,
Мини 110-3012sf, Мини 110-3012tu, Мини 110-3014sf,
Мини 110-3014tu, Мини 110-3015dx, Мини 110-3016sf,
Мини 110-3018ca, Мини 110-3018cl, Мини 110-3018tu,
Мини 110-3020sa, Мини 110-3020tu, Мини 110-3030nr,
Мини 110-3030sa, Мини 110-3031nr, Мини 110-3042nr,
Мини 110-3050ca, Мини 110-3053ca, Мини 110-3060ea,
Мини 110-3098nr, Мини 110-3099nr
За HP Mini 110-3100 Серија
Мини 110-3100 CTO,Мини 110-3100, Мини 110-3101ea,
Мини 110-3101eg, Мини 110-3101sa, Мини 110-3101tu,
Мини 110-3102eg, Мини 110-3102sa, Мини 110-3102tu,
Мини 110-3103eg, Мини 110-3103sa, Мини 110-3104sa,
Мини 110-3105sa, Мини 110-3107sa, Мини 110-3108sa,
Мини 110-3109ca, Мини 110-3109sa, Мини 110-3110ea,
Мини 110-3110eg, Мини 110-3110nr, Мини 110-3110sa,
Мини 110-3110sg, Мини 110-3111ea, Мини 110-3111sa,
Мини 110-3111tu, Мини 110-3112ea, Мини 110-3112sa,
Мини 110-3112tu, Мини 110-3113ea, Мини 110-3113sa,
Мини 110-3113tu, Мини 110-3115sg, Мини 110-3116tu,
Мини 110-3117tu, Мини 110-3118cl, Мини 110-3123tu,
Мини 110-3125tu, Мини 110-3126 TU, Мини 110-3127tu,
Мини 110-3130nr, Мини 110-3130tu, Мини 110-3135dx,
Мини 110-3136tu, Мини 110-3138tu, Мини 110-3150ca,
Мини 110-3150ef, Мини 110-3150sf, Мини 110-3155ea,
Мини 110-3160ef, Мини 110-3160sf, Мини 110-3170ef,
Мини 110-3170sf, Мини 110-3190ef, Мини 110-3190sf
За COMPAQ
Мини CQ10,
Мини CQ1 O-510 CA
За Compaq Мини Серија 110-3000
Мини 110-3000, Мини 110-3005 SO, Мини 110-3006 TU,
Мини 110-3016 TU, Мини 110-3017 TU, Мини 110-3019 LA,
Мини 110-3020 LA, Мини 110-3021 LA, Мини 110-3025 TU,
Мини 110-3028 TU, Мини 110-3029 TU, Мини 110-3100sg,
Мини 110-3101sg, Мини 110-3102sg, Мини 110-3103sg,
Мини 110-3106es, Мини 110-3110ez, Мини 110-3110ss,
Мини 110-3111ss, Мини 110-3118 TU, Мини 110-3119 LA,
Мини 110-3119 TU, Мини 110-3120 LA, Мини 110-3121 LA,
Мини 110-3130ss, Мини 110-3131ss, Мини 110-3132ss,
Мини 110-3150ss
За Compaq Мини CQ10-400 Серија
Мини CQ10-400, Мини CQ10-400 CA, Мини CQ10-400 EJ,
Мини CQ10-400 SA, Мини CQ10-401 SG, Мини CQ10-405 DX,
Мини CQ10-410 SF, Мини CQ10-420 EF, Мини CQ10-420 SF,
Мини CQ10-450 CA, Мини CQ10-450 EA
За Compaq Мини CQ10-500 Серија
Мини CQ10-500, Мини CQ10-500 EA, Мини CQ10-500 SA,
Мини CQ10-500 SS, Мини CQ10-510 CA, Мини CQ10-510 SG,
Мини CQ10-510 SS, Мини CQ10-514 CA, Мини CQ10-520 SG,
Мини CQ10-525 DX, Мини CQ10-530 EG, Мини CQ10-550 CA
.

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
МИНИ 110-3000
Бренд Име:
JIGU
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ