.

.

125khz ID Круг Монета Картичка ABS Кол.35mm Близина RFID Бела Ознака Со Дупка За Контрола на Пристап Guard Турнеја Патрола Систем 100PCS

125khz ID Круг Монета Картичка ABS Кол.35mm Близина RFID Бела Ознака Со Дупка За Контрола на Пристап Guard Турнеја Патрола Систем

DEN 1567.68
Количина на стоки


ID Круг Монета Картичка ABS Близина RFID Бела Ознака 100 PCS/ПАКЕТ
ПВЦ монета картичка :
1. На кружни картичка која е куќишта со ПВЦ laminating чип серпентина е сличен на работа картичка, портрет картичка и банкарска картичка. Тоа е само различни по форма, но тоа може да се распрска, печатени, светлина и мат.
2. Монета картичка дијаметар е 15mm / 20mm / 25мм / 30мм
3. Повеќе од 10000 КАРТИ може да биде произведен според клиентите барања. Друга спецификација на клиентите треба да се обезбеди мувла цена
Примена :
Тоа е се применуваат за контрола на пристап, јавниот превоз, паркинг, идентитет автентикација, присуство на управување, билет, еден-картичка за плаќање, идентификација на производот, итн.
Снабдување со чип :
EM4100, MF1 s50 на унодц, МФ 1 S70, i-code2, Ultralight F08 и други заеднички чипови.
За НАС XCRFID се 100% посветени на обезбедување на најдобри квалитет на стоки во најдобра можна цена. Ние сме стручни во rfid и употреба на производите што се продаваат на нашиот клиент проекти знаеме тие работат добро пред да се продаваат. Ние обезбедуваме по продажбата на поддршка затоа, секој проблем или прашање секогаш ќе се одговори, за да многу брзо. Ние сме многу горди на нашите повратни информации за aliexpress, што е можно само за да се постигне преку обезбедување на најдобар можен производ, услуга и поддршка!

Фреквенција:
125KHz
Контури:
Туѓо Картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Број На Модел На:
TK28 ID Монета Ознака
Големина:
35*25*4mm
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Бренд Име:
XCCRFID
Чип Капацитет:
64 Бита
Прочитајте Опсег:
1-5cm
Бои:
Бела
Материјал:
ПВЦ
R

Тие исто така купуваат со овој производ