.

.

Зелена Кубни Циркони Бела CZ Сребрен Накит Сетови Обетки Pendant Прстен За Жените Големина 6 / 7 / 8 / 9 / 10 S0081

Зелена Кубни Циркони Бела CZ Сребрен Накит Сетови Обетки Pendant Прстен За Жените Големина 6 / 7 / 8 / 9 / 10 S0081

DEN 380.00
DEN 623.52
-39 %
Количина на стоки


Бренд рачно изработени Метал Сребро Материјал скапоцен камен Главниот Камен Смарагд & Топаз Главната Боја Зелено и Бело Тежина 18.5 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1/20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Постави Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Прстен, Обетки, Pendant, Ѓердан Синџир
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
SilverWar
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Партија
Метал Печат:
999,парична Казна
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Растенијата
Накит Сетови Тип:
Earring/Прстен
Број На Модел На:
S0081
Главниот Камен:
Смарагд & Топаз
Главната боја:
Зелено И Бело
Метал:
Сребро.
квалитет:
ААА+ Квалитет
бесплатен подарок:
Убава Накит Торба
превозот време:
Еден Работен Ден
Земја на Производство:
Хонг Конг
Печат:
Печат 925 Само На Кружниот
R

Тие исто така купуваат со овој производ