.

.

JIGU 6CELLS Лаптоп со Батерија За HP Бизнис Лаптоп 6720s 6730s 6735s 6820s 6830s 550 GJ655AA 451086-161 HSTNN-IB62 HSTNN-XB52

JIGU 6CELLS Лаптоп со Батерија За HP Бизнис Лаптоп 6720s 6730s 6735s 6820s 6830s 550 GJ655AA 451086-161 HSTNN-IB62 HSTNN-XB52

DEN 1092.00
DEN 1092.48
-0 %
Количина на стоки


Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на вашиот уред, Овој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви : За HP 451085-141 456864-001 HSTNN-IB62 451086-121 GJ655 AA HSTNN-XB51 451086-161 HSTNN-IB51 HSTNN-XB52 451568-001 HSTNN-IB52 Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : ЗА за HP COMPAQ 550 ЗА За HP COMPAQ Бизнис Лаптоп 6720s Бизнис Лаптоп 6730s/CT Бизнис Лаптоп 6830s Бизнис Лаптоп 6720s/CT Бизнис Лаптоп 6735s Бизнис Лаптоп 6820s Бизнис Лаптоп 6730s За compaq 610

Капацитетот На Батеријата:
5200MAH
Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
HP
Батеријата Напон:
10.8 V
Број На Модел На:
6720s 6730s 6735s 6820s 6830s
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
6 Клетки
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ