.

.

1.5 М 5ft USB A Машки да МАШКИ продолжување usb кабел USB 2.0 extender wire кабел кабелот висок квалитет бесплатен превозот

1.5 М 5ft USB A Машки да МАШКИ продолжување usb кабел USB 2.0 extender wire кабел кабелот висок квалитет бесплатен превозот

DEN 249.60
Количина на стоки


100% Сосема нов и висок квалитет Тип машки на женски продолжување кабел Компатибилен со USB 2.0 Ултра висока брзина : 480 Mbps Лесно да се задржи со твоите да се насекаде Може да се користи со сите USB уреди, Дигитални camera, USB флеш драјвови, камери и сл Должина : 1.5 М USB 2.0 Продолжување Кабел X 1 Со магнетен прстен

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
USB КАБЕЛ ЗА ПРОДОЛЖУВАЊЕ
Бренд Име:
ТОА ОДИ
Тип:
USB Кабли
Производи Статус:
Акции
Должина на кабел:
1.5 М/3М/5M
R

Тие исто така купуваат со овој производ