.

.

2017 Бесплатен превозот Sequiine Партија враќањето дома Матурска Топката Наметки Формално не Успеваат опашка Долга Вечер фустани vestidos де феста TK088

2017 Бесплатен превозот Sequiine Партија враќањето дома Матурска Топката Наметки Формално не Успеваат опашка Долга Вечер фустани

DEN 3782.40
Количина на стоки


Може да се прилагодите на фустан за вас според вашите големина и боја, боја на табелата е како што е подолу.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Декорација:
Sequined
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Џерси
Воз:
Никој
Број На Модел На:
TK088
Бренд Име:
Thinkyounique
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Труба / Сирена
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Деколте:
V Деколте
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Моден Елемент:
длабоко V деколте, став
Сцена:
Свадба
Сцена:
поведување ритуал, партија, годишното собрание на друштвото, перформанси, датум
Возрасна Група:
18 - 25 возраст
длабоко V деколте, став:
Принцезата
Слика Тип:
Вистински Слики
R

Тие исто така купуваат со овој производ