.

.

Ui 660V О 125A ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ 2 Позиција Ротари Cam Changeover Switch LW28-125/3

Ui 660V О 125A ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ 2 Позиција Ротари Cam Changeover Switch LW28-125/3

DEN 2820.48
Количина на стоки

Име На Производ Changeover Switch Модел Бр. LW28 GS-125/2 Ui 660 V О 125 A Моќ 45k W Позиции за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Терминалот Број 12 Вкупната Големина(Прибл.) 90 x 90 x 160mm / 3.5" x 3.5" x 6.3"(L*W*H) Материјал(Надворешен) Пластика

сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Тип На Објект:
Прекинувачи
R

Тие исто така купуваат со овој производ