.

.

Рачно Изработени Турнеја Ајфеловата Слика На Платно Маслото За Ѕид Оркестарот Уметност Романса Пејзаж Рака Слики Љубовник Слики

Рачно Изработени Турнеја Ајфеловата Слика На Платно Маслото За Ѕид Оркестарот Уметност Романса Пејзаж Рака Слики Љубовник Слики

DEN 1511.00
DEN 2851.20
-47 %
Количина на стоки

Па ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Pls контактирате со нас за побрзо ако не сте го примиле пакетот рок од 60 работни дена по испорака и ни овозможи 3to7 работни дена за да ја проверите undelivered пратката пред да се издаде наплата и испраќање на замена. За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка оштетени на превозот, ова рачно изработени платно сликарство е без внатре и надвор рамка , но оваа големина е обично photoframe големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно (pls контакт со мене, ако би сакале тоа се протегала).Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на сајтот, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со бизнис.Производи кои се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Наплата
1.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Материјали/Медиум : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно Гаранција : 100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач различни сликарски техники Detail /Рамка без рамка,само платно Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис Техника : 100% рака обоен, различни сликарски техники Забелешка : Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти. МЕШАНИ ЦЕЛ Е ДОСТАПЕН, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС. Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета.Опис на производот : ве Молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци. Сите масла ,нашиот сликар треба некои дена за да се заврши тоа.Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба.Ако примите парцели скршени или не се добри,да ме контактирате, ние ќе се најде добар начин за да се реши
проблем
Повратни информации
1.
Плаќање
1.
Тоа е Ефектот на табелата со рамка за повикување само.Ако не добијат парцели пред цел затворени,контактирајте ме, јас ќе се прошири време до можеш парцели
2.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.pls контактирајте не доколку сакате, можете да додадете внатрешна рамка.кога масла заврши и сува, ние ќе го испрати наскоро. Слика Големина/Цена : (1inch=2. Прилагодување
Репродукција/ трговија на Големо Наредби Доколку сакате да го нарачате нашата слика во други големина/стил; Ако сакате да конвертирате вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика; Контактирајте со Нас Сега!! Име На Производ : Рачно Изработени Турнеја Ајфеловата Слика На Платно Маслото За Ѕид Оркестарот Уметност Романса Пејзаж Висат Слики Љубовник Слики
Answer : ___________________________ NOTE :
1.

Големина (Инчен):
50X60CM, 60X90CM, 70X100CM, 70X120CM
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
скролувајте сликарство
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
0388
Место на Origial:
Guangdong, Кина (Копно)
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Стил:
Дома декорација
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
is_customized:
Yes
Име:
OSM
Тип:
Handpainted
R

Тие исто така купуваат со овој производ