.

.

Топла Продажба Занаети Лента 1-1/2инчен 38mm памучен ткаенина на карета Лента Hairbow DIY Занаети Бенд Форма 5 Стилови Бесплатен превозот

Топла Продажба Занаети Лента 1-1/2инчен 38mm памучен ткаенина на карета Лента Hairbow DIY Занаети Бенд Форма 5 Стилови Бесплатен

DEN 2041.00
DEN 2373.60
-14 %
Количина на стоки


5 Ѕвезда Купувачот Заштита
Ние прифаќаме (Брзо Лесно Безбедност)
Нашите производи се со висок согласност со стандардот "Oeko-Tex Стандард 100"тоа може да се направи дете е производ
Над $ 100,ние ќе ги испрати со Емс експрес,Можете да следење .(7-10days)
12 месеци Гаранција. Купи со доверба
Ние продажба во текот 105countrys
Забелешка : Вашата шопинг е сигурен во мојата продавница,бидејќи вие не го добивате нашиот производ,ние ќе рефундирање на сите вашата исплата.Па ве молиме аукција.Ви благодариме! Памучен ткаенина на карета Лента 100 yds БОЈА, ве молиме испратете боја, број на нас од страна на порака, ви благодариме!
Снабдување 100 метри/roll пакет Само за оваа понуда ! Моделот е отпечатен во многу добар квалитет и овој производ е со висок стандард во согласност со "Oeko - Tex Стандард 100 ". Тоа е совршен за завиткување и правење на вашиот занаети како лакови и косата бенг
За други пакети ве молиме да испраќате пораки !!!
Напомена : Други Бои и Големини во акцијата, можете да изберете некои од нив со испраќање порака !
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукција затворање или последна купи објект на "Комбинирано Плаќање/Испорака'.
Пратката ќе биде испратена само по исплата е расчисти.
За било превозот попуст (ако е применливо), ве молиме почекајте додека не добиле фактура од продавачот, пред да се изврши плаќање.
ПРЕВОЗОТ :
Над $ 100.00 sent items (пратени ставки страна на Ems Express(5-7 DAYS). Можете да следење на вашиот објект држави.
Ние ги користиме Кина Пост да ја испорача вашата parl; Како и во Кина толку долго растојание на превозот. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време :
САД : 7-23business дена
О : 7-23 работни дена
Европа : 7-25 работни дена
Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите понуди/наредби.

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
organza
Ширина:
1-1/2
Стил:
Двојно Лице
Број На Модел На:
полиестер лента
Шема:
Полна Боја
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Големина(инчен/mm):
1-1/2 38mm
Тема:
Шкотска
is_customized:
Yes
боја:
5 Стилови
R

Тие исто така купуваат со овој производ