.

.

Бесплатен Превозот!!! 5pcs LM317 прилагодливи напојување одбор / со коригирана AC DC влез / модератор одбор DIY комплет модул сензор

Бесплатен Превозот!!! 5pcs LM317 прилагодливи напојување одбор / со коригирана AC DC влез / модератор одбор DIY комплет модул

DEN 685.00
DEN 806.40
-15 %
Количина на стоки


5pcs LM317 прилагодливи напојување одбор / со коригирана AC DC влез / модератор одбор DIY комплет
. 3, комплет е коло е епоксидна одбори, управниот одбор има карактер идентификација, со користење на монолитна кондензатори и мулти-ниво на висока фреквенција филтрирање capacitor на филтерот за да се намали бран, прецизност прилагодливи отпорници со 3296 регулаторот. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Ве молиме repack објектот внимателно. Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака . Постојат неколку вградената заштита од преоптоварување коло, безбедна област за заштита.
Опис На Производот
5pcs LM317 прилагодливи напојување одбор / со коригирана AC DC влез / модератор одбор DIY комплет
.2 V да 37 V, оптоварување тековната до 1.
Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл . Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет.

is_customized:
Yes
Тип:
Влажност Сензор
Материјал:
полимер
Употреба:
Магнетен Сензор
Теорија:
ултразвучно сензор
Излез:
Аналогни Сензор
Број На Модел На:
Нови
R

Тие исто така купуваат со овој производ