.

.

4 x T0711 T0715 T0714 Мастило Касети Замена За Epson Перо DX7000F DX7400 DX7450 DX-7000F DX-7400 DX-7450 инк-џет Печатач

4 x T0711 T0715 T0714 Мастило Касети Замена За Epson Перо DX7000F DX7400 DX7450 DX-7000F DX-7400 DX-7450 инк-џет Печатач

DEN 425.00
DEN 499.68
-15 %
Количина на стоки


Модел Бр. :
T0711 - T0714 Мастило Касети
Тип :
Бренд нови компатибилни, мастило кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/Синозелена/Магента/Жолта
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Мастило за јачина :
Црна Синозелена/Магента/Жолта 15ml
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
T0711 - T0714
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на
T0711
Црна
1
18ml
T0712
Синозелена
1
15ml
T0713
Магента
1
15ml
T0714
Жолта
1
15ml
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
Компатибилен За Принтер EPSON Листата : Перо D78/D92/DX7000 F/DX5000/DX4050/4000/4400/4450/DX5050/DX6000 DX6050/DX7400/DX7450/DX8400/DX8450/DX9400/DX9400 F
Перо S20/S21 SX100/SX110/SX200/SX209/SX210/
SX400/SX510 W SX410/SX610 FW/SX600 FW/SX205/SX215/SX105/SX405 BX310 FN/BX300 F/BX3450 F/BX600 FW/BX610 FW/B40 W Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ