.

.

HIWIN MGNR 550mm HIWIN MGR9 линеарна водич железнички од тајван

HIWIN MGNR 550mm HIWIN MGR9 линеарна водич железнички од тајван

DEN 1896.00
Количина на стоки

може да се купи воздух mail. Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка .EMS како express ,
ако имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже. Ние би можеле да треба повеќето од вашите потреби и барања, како што се изразуваат компанија,сега ќе беа речиси uesed Aliexpress Средината логистика.
- Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.
Кога ќе го добиете на стоки, ве молиме дајте ни повратни информации, така што можеме да направиме некои корекции и да се обезбеди подобра услуга.Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само.

Водич Ширина или Дијаметар:
9
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
MGN
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ