.

.

PC 14-N04 цевка големина 14mm да 1/2 NPT тема Пневматски Цевка Машки Фитинзи КОМПЈУТЕР Директно Воздух Фитинзи

PC 14-N04 цевка големина 14mm да 1/2 NPT тема Пневматски Цевка Машки Фитинзи КОМПЈУТЕР Директно Воздух Фитинзи

DEN 6364.32
Количина на стоки


Тип:
Приклучоци
Број На Модел На:
PC 14-N04
meterial:
пластични ракав+месинг тело
Цевка големина:
14mm
Тема:
1/2 NPT
Тип:
Машки права
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ