.

.

3мм Должина Црна Круг Вистинска Кожа Накит Кабелот 90M/РОЛНА

3мм Должина Црна Круг Вистинска Кожа Накит Кабелот 90M/РОЛНА

DEN 1210.00
DEN 1344.00
-10 %
Количина на стоки


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!
Материјал : Кожа
Боја : Црна
Големина : 3ММ
Количина : 90 M
100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.
Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.
Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.
ПРЕВОЗОТ
Бесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван кина пост воздух mail.
Тоа ќе потрае 15-20 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.
Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2 до 5 дена.
Pls Забелешка :
Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат
со Вистинските производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
Се враќа
Ако имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.
Повратни информации
Вашето мислење е Навистина Важно за нас.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
кожа
Накит Наоди Тип:
Кабли
Број На Модел На:
EL393
Бренд Име:
lae1sa
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Производ Карактеристики:
Вистинска Кожа
Објектот Должина:
9000cm
Објектот Ширина:
0.3cm
Објектот Тежина:
530g
Големина:
3mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ