.

.

A190 CUSSI Женска Луксузни Часовници Кристал Дами Хривнија Часовници Мода рачни часовници Кварц relogio feminino Синџир Бенд

A190 CUSSI Женска Луксузни Часовници Кристал Дами Хривнија Часовници Мода рачни часовници Кварц relogio feminino Синџир Бенд

DEN 1272.00
DEN 1382.40
-8 %
Количина на стоки


CUSSI 2018 Женска Часовници се Зголеми Злато Луксузни Дами Хривнија Часовници Кварц рачни часовници Челик Бенд Мода reloj mujer Креативни Жени Часовници Подароци
Подароци
Опис :
Стил : CUSSI Жените Види
Движење : Увезени Кварц Движење
Случај Материјал : Алуминиумски
Бендот Материјал : Алуминиумски + Стаклениот камен
Watch Прозорец : Hardlex
Затворач Тип : Хривнија Тока
Функција : Живот Водоотпорен за Перење-капка & Врнежлив само.
Големина на :
Dial Дијаметар : 3cm
Бендот Должина : 19.5 cm
Бендот Ширина : 2.5 cm
Dial Дебелина : 0.8 cm
Пакет :
1 x Жените Кварц рачен часовник
Детали :

Бренд Име:
CUSSI
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Легура
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Број На Модел На:
CUSSI004-розово злато
Бендот Материјал Тип:
Легура
Бендот Ширина:
25mm
Бендот Должина:
19.5 cm
Случај Дебелина:
8мм
Dial Дијаметар:
30мм
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Прозорец Материјал Тип:
обложени стакло
Случај Обликот:
правоаголник
боја:
Злато/Сребрена/Розово Злато
Стил:
Луксузна Кристал Женска Нараквица часовници
Функција:
дами фустан часовници
Отпорен На Вода:
Се користи за Секојдневна Водоотпорен
Продажба:
Бесплатен превозот
Апликации:
Patry,Состанок,Шопинг,Канцеларија
дизајн:
Креативни женска часовници
Карактеристика 2:
Синџир watchband
R

Тие исто така купуваат со овој производ