.

.

12 x T0801 T0806 E-801 Мастило Касети Замена За Epson Перо Фото 660 660+ 700W 710W 720WD 730WD 800FW 810W 820FWD 830FWD

12 x T0801 T0806 E-801 Мастило Касети Замена За Epson Перо Фото 660 660+ 700W 710W 720WD 730WD 800FW 810W 820FWD 830FWD

DEN 959.52
Количина на стоки


Модел Бр. :
За Epson T0801 - T0806 Мастило Касети
Тип :
Бренд нови компатибилни, мастило кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/Синозелена/Магента/Жолта
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Мастило за јачина :
Црна 18 ml Синозелена/Магента/Жолта 15ml
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
T1801 T1802 T1803 T1804
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на
T0801
Црна
2
18ml
T0802
Синозелена
2
15ml
T0803
Магента
2
15ml
T0804
Жолта
2
15ml
T0805
LC
2 15ml
T0806
LM
2
15ml
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
Компатибилен За Принтер EPSON Листата :
Перо Фото P50 / Перо Фото PX650 / Перо Фото PX660 Перо Фото PX700 W / Перо Фото PX710 W / Перо Фото PX720 WD Перо Фото PX800 FW / Перо Фото PX810 FW / Перо Фото PX820 FWD Перо Фото R265 печатач / Перо Фото R285 / Stylu Фото R360 Перо Фото RX560 / Перо Фото RX585 / Перо Фото RX685 Печатач, Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ