.

.

1 x CL-41 CL-41XL CL41XL CL41 CL 41 XL 41XL Мастило Касети Remanufactured За Canon Pixma JX500 JX510P MP210 MP450 MP470 Печатач

1 x CL-41 CL-41XL CL41XL CL41 CL 41 XL 41XL Мастило Касети Remanufactured За Canon Pixma JX500 JX510P MP210 MP450 MP470 Печатач

DEN 834.00
DEN 887.52
-6 %
Количина на стоки


Модел Бр. :
За Canon СТР-40 XL CL-41 XL
мастило касети
Тип :
Бренд нови компатибилни, мастило кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/Боја
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Мастило за јачина :
Б.К 25 ML БОЈА 21 ML
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
СТР-40 XL CL-41 XL
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
боја
Количина
Мастило за јачина на
СТР-40 XL
Црна
0
25ml
CL-41 XL
Боја
1
21ml
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
Компатибилен За Канон Принтер Листата : Pixma ip1200 Pixma MP150 Pixma ip1300 Pixma MP170 Pixma ip1600 Pixma MP190 Pixma ip1700 Pixma MP220 Pixma ip1800 Pixma MP460 Pixma ip1900 Pixma MX300 Pixma ip2200 Pixma MX310 Pixma ip2400 Pixma MP140 Pixma ip2500 Pixma MP160 Pixma ip2600 Pixma MP180 Pixma JX200 JX210 P JX500 JX510 P Факс Машина Pixma MP210 MP450 MP470 Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ