.

.

120pcs/многу 10cm 20Colors Мода Шупливи Од Цвет Отворот Коса Цвеќиња Мека Шик Вештачки Ткаенина Цвеќиња За девојка Headbands

120pcs/многу 10cm 20Colors Мода Шупливи Од Цвет Отворот Коса Цвеќиња Мека Шик Вештачки Ткаенина Цвеќиња За девојка Headbands

DEN 1370.00
DEN 1670.40
-18 %
Количина на стоки


Вовед duction
1)Боја : 20 боја Алтернатива (како на сликите)
2)материјал : Ткаенина,chiffon
3)Тежина : 3.5 g/парче
4)ГОЛЕМИНА : diameter10cm
5)пакување : 120pcs / OPP вреќа
Ве молиме овозможи 0.1-0.2 CM разликува поради прирачник за мерење и рачно изработени,над димензии се само за референца. Ви благодариме : )
Слики и суптилна боја разлика во вид е нормално!
Превозот
1.Ние превозот сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ или Кина пост/Хонгконг Пост
Превозот way Delivey Times Hongkong пост/кина post15-25 бизнис days EMS5-9 бизнис days DHL3-4 работни дена 2.Понекогаш тоа може да потрае до 30 работни дена dute на строги обичај Инспекција. 3.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како"подарок", со ниска вредност. Врати 1.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние accpet се враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена,ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот. 2.Ако објектот е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.Ако заменетата не е достапно,тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. Повратни информации 1.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди за Објект како што е опишано и Комуникација и превозот брзина . 2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе им обезбеди најдобри serive. Контактирајте со нас
1.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл.
2.Ние може да одговори e-mail во рок од 24 Часа.

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Материјал:
Ацетат,Spandex,Rayon
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Тип:
Tiaras
R

Тие исто така купуваат со овој производ